Rechercher une fonction PHP

Yaf _Loader: : registerLocalNamespace

(Yaf >=1.0.0)

Yaf_Loader::registerLocalNamespaceRegister local class prefix

Description

public Yaf_Loader::registerLocalNamespace ( mixed $prefix ) : void

Register local class prefix name, Yaf_Loader search classes in two library directories, the one is configured via application.library.directory(in application.ini) which is called local libraray directory; the other is configured via yaf.library (in php.ini) which is callled global library directory, since it can be shared by many applications in the same server.

When an autloading is trigger, Yaf_Loader will determine which library directory should be searched in by exame the prefix name of the missed classname. If the prefix name is registered as a localnamespack then look for it in local library directory, otherwise look for it in global library directory.

Note:

If yaf.library is not configured, then the global library directory is assumed to be the local library directory. in that case, all autoloading will look for local library directory. But if you want your Yaf application be strong, then always register your own classes as local classes.

Eerste pagina van Manuel PHP  Inhoudsopgave Haut

Parameters

prefix

a string or a array of class name prefix. all class prefix with these prefix will be loaded in local library path.

Eerste pagina van Manuel PHP  Inhoudsopgave Haut

Examples

Example #1 Yaf_Loader::registerLocalNamespace()example

<?php
$loader 
Yaf_Loader::getInstance('/local/library/''/global/library');
$loader->registerLocalNamespace("Baidu");
$loader->registerLocalNamespace(array("Sina""Weibo"));

$loader->autoload("Baidu_Name"); // search in '/local/library/'
$loader->autoload("Sina");       // search '/local/library/'
$loader->autoload("Global_Name");// search in '/global/library/'
$loader->autoload("Foo_Bar");    // search in '/global/library/'

?>
Zoek een PHP-functie

Vertaling niet beschikbaar

De PHP-handleiding is nog niet in het Nederlands vertaald, dus het scherm is in het Engels. Als u wilt, kunt u het ook in het Frans of in het Duits raadplegen.

Als je de moed voelt, kun je je vertaling aanbieden ;-)

Nederlandse vertaling

U hebt gevraagd om deze site in het Nederlands te bezoeken. Voor nu wordt alleen de interface vertaald, maar nog niet alle inhoud.

Als je me wilt helpen met vertalingen, is je bijdrage welkom. Het enige dat u hoeft te doen, is u op de site registreren en mij een bericht sturen waarin u wordt gevraagd om u toe te voegen aan de groep vertalers, zodat u de gewenste pagina's kunt vertalen. Een link onderaan elke vertaalde pagina geeft aan dat u de vertaler bent en heeft een link naar uw profiel.

Bij voorbaat dank.

Document heeft de 30/01/2003 gemaakt, de laatste keer de 26/10/2018 gewijzigd
Bron van het afgedrukte document:https://www.gaudry.be/nl/php-rf-yaf-loader.registerlocalnamespace.html

De infobrol is een persoonlijke site waarvan de inhoud uitsluitend mijn verantwoordelijkheid is. De tekst is beschikbaar onder CreativeCommons-licentie (BY-NC-SA). Meer info op de gebruiksvoorwaarden en de auteur.

Referenties

  1. Bekijk - html-document Taal van het document:fr Manuel PHP : http://php.net

Deze verwijzingen en links verwijzen naar documenten die geraadpleegd zijn tijdens het schrijven van deze pagina, of die aanvullende informatie kunnen geven, maar de auteurs van deze bronnen kunnen niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud van deze pagina.
De auteur Deze site is als enige verantwoordelijk voor de manier waarop de verschillende concepten, en de vrijheden die met de referentiewerken worden genomen, hier worden gepresenteerd. Vergeet niet dat u meerdere broninformatie moet doorgeven om het risico op fouten te verkleinen.

Inhoudsopgave Haut